انجمن فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور
درس پایگاه داده - نسخه قابل چاپ

+- انجمن فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور (http://forum.it98.ir)
+-- انجمن: بخش دانشگاه / دروس تخصصی (/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%B3-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%DB%8C)
+--- انجمن: گروه کامپیوتر (/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1)
+---- انجمن: معرفی ، بحث و بررسی (/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%8C-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C)
+---- موضوع: درس پایگاه داده (/Thread-%D8%AF%D8%B1%D8%B3-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%87)

صفحه‌ها: 1 2 3

درس پایگاه داده - filak62 - ۱۹-۲-۱۳۹۳ ۰۶:۰۲ عصر

دوستان عزیز برای خوندن درس پایگاه داده چه پیشنهاداتی دارید ؟

RE: درس پایگاه داده - v.i.d.a - ۱۹-۲-۱۳۹۳ ۰۸:۴۱ عصر

سلام برادر فیلاک...
اخوی برای پایگاه باید خود کتابو بخونی... Sheklak_21
راه میانبر نداره Sheklak_07
کتابای رانکوهی از هر صفحش میشه سوال طرح کرد... سوال خیلی زیاد داره... Sheklak_17
نمیشه گفت کدوم قسمت مهمه.. خیلی هم باید با دقت بخونی. همزمان هم تست بزن. بالای 10 دوره نمونه سوال میتونی واسه این درس پیدا کنی...
نمونه سوالا حوبه. ولی اونقدر تاثیر نداره که بشه بدون کتاب و صرفا با خوندن نمونه سوالات این درسو پاس کرد.
موفق باشی... Sheklak_46

RE: درس پایگاه داده - filak62 - ۲۰-۲-۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ عصر

مرسی ویدا جون ولی من دنبال راه میان برم یه صحفه نوشتی اخرش هم میگی کل کتابو بخونم

RE: درس پایگاه داده - javad.pc - ۲۰-۲-۱۳۹۳ ۰۹:۴۶ عصر

ویدا خانوم من چنددوره نمونه سوال گرفتم تقریبا میشه فصول مهم برای سوالات تشریحی رو فهمید
تاکیید میکنم فقط فصول مهم نه مباحث مهم
ویدا خانوم بهم گفتن این درس تقریبا مثل ذخیرست...
در حقیقت نکته اصلی رو گفتن کتاب رو واسه ی نمره خوب باید کامل و دقیق خوند...
ولی رو برخی فصلا میشه بیشتر مانور داد و بعضیارو کمتر و اجمالی خوند
اول کتاب خود مولف هم گفته اونارو...

RE: درس پایگاه داده - filak62 - ۲۰-۲-۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ عصر

بنابر توصیه شما دوستان میرم سراغ کتاب ولی خدایی این رانکوهی چه حالی داشته این همه رو کرده کتاب اونم واسه ما فقیر فقرا

RE: درس پایگاه داده - یاسمین - ۲۱-۲-۱۳۹۳ ۱۲:۲۳ عصر

سلام دوستان من پایگاه داده رو پاس کردم
Sheklak_16
ودقیقا همون فصلی که حذف بود بیشترین نکات رو داشت
Sheklak_45
مثل فصل 4 که پیش نیاز فصلای دیگه بود و با یادگیری اونا فهم بقیه خیلی راحت تر میشه
Sheklak_42

RE: درس پایگاه داده - javad.pc - ۲۱-۲-۱۳۹۳ ۰۱:۳۳ عصر

من تازه دارم شروع میکنم بخوندن...
پس با این تفاسیر فصلای حذفی هم اضافه شد آره؟

RE: درس پایگاه داده - v.i.d.a - ۲۱-۲-۱۳۹۳ ۰۶:۱۹ عصر

(۲۱-۲-۱۳۹۳ ۰۱:۳۳ عصر)javad.pc نوشته شده توسط:  من تازه دارم شروع میکنم بخوندن...

آقا جواد خودت لیست وضعیت منابعو نگاه کن. تو کتاب علامت بزن. اینجوری خیالت راحتتره.

منم امتحان "فناوری اطلاعات مدیران" داشتم از فصلی که حذف بود سوال طرح کرده بودن...

(( بزرگ بنویس برادررررر ؛ بززززززززززززززززرررررررگ))

RE: درس پایگاه داده - javad.pc - ۲۱-۲-۱۳۹۳ ۰۷:۳۳ عصر

شرمنده ویداخانوم...:-)
از رو منابع حذفیات رو مشخص کردم و اونجور که متوجه شدم حذف دیگه...
پس مشکلی نیست...
درسش شبیه ذخیرست ی جورایی...
راستی من چون با تبلتم نمیتونم از ادیتور استفاده کنم...
ببخشید اگه ریزه

RE: درس پایگاه داده - kingmax - ۲۱-۲-۱۳۹۳ ۱۰:۵۳ عصر

(۲۱-۲-۱۳۹۳ ۰۶:۱۹ عصر)v.i.d.a نوشته شده توسط:  
(۲۱-۲-۱۳۹۳ ۰۱:۳۳ عصر)javad.pc نوشته شده توسط:  من تازه دارم شروع میکنم بخوندن...

آقا جواد خودت لیست وضعیت منابعو نگاه کن. تو کتاب علامت بزن. اینجوری خیالت راحتتره.

منم امتحان "فناوری اطلاعات مدیران" داشتم از فصلی که حذف بود سوال طرح کرده بودن...
(( بزرگ بنویس برادررررر ؛ بززززززززززززززززرررررررگ))

ویدا جان دکمه کنترل را نگه دار و دکمه + را بزن زوم کن رو صفحه تا اذیت نشی با - هم برمیگرده به حالت اولش