انجمن فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور


کاربر عزیز، اگر عضو هستید، از پنل پایین صفحه با نام کاربری خود وارید شوید در غیر این صورت باید از اینجا ثبت نام کنید سپس با ورود به صفحه‌ی خرید بسته‌ی عضویت، یکی از بسته‌های تعریف شده را خریداری نمایید. بعد از پرداخت آنلاین، بصورت خودکار شما به گروه انتخاب شده منتقل و دانلود برای شما فعال میگردد.

انجمن فناوری اطلاعات از سال 89 تا آبان 93 به مدت 4 سال و 4 ماه، بصورت کاملاً رایگان و با هزینه شخصی در خدمت 55 هزار دانشجو بوده است. متاسفانه به علت افزایش هزینه‌های نگهداری و پشتیبانی سایت، قادر به ادامه فعالیت همانند سالهای گذشته نیست، از این رو مبلغ ناچیزی به عنوان حق عضویت ماهیانه در نظر گرفته شده است تا بخشی از هزینه‌ها جبران شود.

نکته مهم: توجه داشته باشید که تمامیِ فایل‌های قرار گرفته در it98 همچنان رایگان میباشد! شما برای دانلود فایل‌ها (از قبیل جزوه، نمونه سوال، اسلاید و...) هزینه‌ای پرداخت نمیکنید، به عبارت دیگر بعد از خرید بسته عضویت، فرقی نمیکند شما جزوه‌ی 10 صفحه‌ای دانلود کنید یا 1000 صفحه‌ای، روزانه یک فایل دانلود کنید یا 1000 فایل، حتی میتوانید کل آرشیو سایت را در یک ماه دانلود نمایید، بر خلاف سایت‌های مشابه که برای هر فایل از شما مبلغی را طلب میکنند در it98 همه فایلها رایگان میباشد، شما تنها مبلغ ناچیزی را به عنوان حق عضویت پرداخت میکنید که این مبلغ نیز صرف نگهداری، پشتیبانی و افزایش کیفیت خدمات انجمن میشود.

مزایای عضویت در بسته‌های برنزی، نقره‌ای و طلایی به شرح زیر میباشد:
  • امکان دانلود نامحدود نمونه سوالات بهمراه پاسخنامه تستی و تشریحی از آرشیو کاملترین و جدیدترین مجموعه نمونه سوالات موجود در اینترنت
  • امکان دانلود نامحدود جزوات، اسلایدها، حل تمرینها، گزارشهای آزمایشگاه، کارآموزی، پروژه‌های آماده و‌....
  • عدم نمایش تبلیغات
  • بارگذاری سریع‌تر صفحات
  • سرعت بیشتر دانلود فایل‌ها‌

گروه‌های کاربریِ "کاربر فعال " ، "کاربر ارزشمند " و "استاد " از پرداخت حق عضویت معاف میباشند برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

پیام
ورود
نام کاربری: گذرواژه‌:


بازگشت به انجمن